Sağlığınızı Önemsiyoruz.

Sağlık Bakanlığı onaylı Ferrodor® serisi ile tanışın.

Watso Kimya, yüzme havuzlarında su şartlandırma için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünler uzun yıllardır kullanımda olup etkinliklerini kanıtlamıştır.

Yüzme havuzu sularının şartlandırması standartlara ve düzenlemelere tabidir. Yüzme havuzu ürün yelpazemiz size kendi bakım programınızı seçme fırsatı verirken yüzme havuzunuzda insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanmadan hijyen sağlar.

Ferrodor® , filtre ve yüzey şartlandırıcılar, yüzdürücüler, çöktürücüler, pH düzenleyiciler, dezenfektanlar ve tamamlayıcı ürünlerden oluşur. Bu ürün yelpazesiyle Watso Kimya, aşağıdaki sorunlar söz konusu olduğunda bu sorunları hızlıca giderir ve müşteriye özel çözümler sunar:

Bulanık, belirsiz, renkli su
Havuz yüzeylerinde tortu oluşumu
Kaygan yüzeyler ve yeşil bulanık su
Göz ve ciltte tahriş
Neden Watso Kimya?
Yıllar boyunca yaptığımız çalışmalar sonucu yüzme havuzlarının şartlandırmasında engin bir tecrübe edindik. Çözümlerimiz yasal mevzuatlara uygun ve çevreye saygılıdır. Amacımız, sistemlerin düzgün çalışması için şartlandırma çözümleri sunmak.

Su kalitesini korumak veya hatta iyileştirmek
İşletme maliyetlerini azaltmak
Düzgün havuz çalışması sağlamak
Mevzuatlara uymak

 

  • Ferrodor® 214 pH(Granül) Havuz suyu pH değerinin düşürülmesinde kullanılan, inorganik asitler içeren toz üründür.
  • Ferrodor® 215 pH(Sıvı) Havuz suyu pH değerinin düşürülmesinde kullanılan , inorganik asitler içeren sıvı üründür.
  • Ferrodor® 233  Klor %56(Granül) Havuz suyunda hızlı çözünerek sürekli klorlama sağlayan, toz üründür.Aktif klor seviyesi %56
  • Ferrodor® 234 Şok Klor %65(Granül) Havuz suyunda hızlı çözünerek şok klorlama sağlayan, toz üründür.Aktif klor seviyesi %65
  • Ferrodor® 200T Klor %90 (Tablet) Havuz suyunda yavaş çözünerek sürekli klorlama sağlayan, toz tablet ve çok fonksiyonlu tablet ürünlerdir.Ürünlerin aktif klor miktarı %90’dır.
  • Ferrodor® 200G Klor %90 (Granül) Havuz suyunda yavaş çözünerek sürekli klorlama sağlayan, toz tablet ve çok fonksiyonlu tablet ürünlerdir.Ürünlerin aktif klor miktarı %90’dır.
  • Ferrodor® 255 Çöktürücü (Sıvı) Havuz Suyunda bulunan kirlilikleri çöktüren ve filtrelerde tutunmalarını sağlayan sıvı üründür.
  • Ferrofos® 8402 Partlatıcı (Sıvı) Sertlikten dolayı oluşan bulanıklıı ve kireçkenmeyi önleyen sıvı üründür.
  • Ferrodor® 241 Yosun Önleyici (Sıvı) Havuz suyunda yardımcı dezenfaktan olarak kullanılan ve yosun engelleyici sıvı ürünlerdir.Ürünler sürekli kullanılabildiği gibi şok olarak da kullanılabilir.