Sertifikalı

ISO 9001:2008

1 Numara

Avrupa’da tedarikçi

Lider tedarikçi

Endüstriyel Çözümler

  • Pancarlı Mah. Yunus Emre Cad. No:6/A Şehitkamil/GAZİANTEP

  • 0533 699 17 09 -- 0554 190 03 50 -- 0554 190 02 50

Sertifikalı

ISO 9001:2008

1 Numara

Avrupa’da tedarikçi

Lider tedarikçi

Endüstriyel Çözümler

Hakkımızda

Watso Kimya.

Su, Kağıt,Gıda,Yüzme Havuzları ve Proses ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler. Her yerde.
Su şartlandırma teknolojilerimiz soğutma suyu, kazan suyu ve ısıtma sistemleri, atık su ve ters osmoz sistemlerinin daha verimli ve daha stabil çalışmasını sağlar. Rafinerilerde, petrokimya tesislerinde, demir-çelik endüstrisinde ve kağıt hamuru ve kağıt üretiminde proses şartlandırması için özel geliştirilmiş teknolojileri sunuyoruz.

Müşterilerimiz tesislerinin ömrünün artması, enerji tüketiminin düşürülmesi ve optimum iş güvenliği gibi avantajlardan yararlanmaktadır. Deneyimimiz, teknolojik birikimiz ve hepsinden önemlisi mükemmel eğitimli çalışanlarımız sayesinde su, kağıt endüstrisinde, proses şartlandırmasında ve inşaat projelerinde müşterilerimizin uzman iş ortağıyız.

 

Hizmet portföyümüz:

 

Servis ve danışmanlık – Uzman saha temsilcilerimiz tarafından sunulan profesyonel ve çözüm odaklı hizmetler
Kimyasallar ve ihtisas ürünleri
Ölçüm, kontrol ve dozajlama teknolojilerinin teslimi
Yerelde güçlü – Dünyada çapında başarılı.
1989 yılında kurulan Avrupa ekibimiz bugün Avrupa’nın 12 ayrı noktasında 550 çalışanıyla EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesinde faaliyet göstermektedir.
Kendi üretimimizi kendi tesislerimizde yaparak müşterilerimizin güvenilir bir tedarik zincirine sahip olmasına katkıda bulunuyoruz. Yine kendimize ait Ar-Ge merkezlerimiz, laboratuvarlarımız ve pilot uygulama tesislerimizle ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş en son teknolojileri aralıksız şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Kurita Water Industries Ltd. ‘nin bir iştiraki olan Kurita Europe’un şirket merkezi Tokyo, Japonya’da bulunmaktadır. 1949’da kurulan Grubun 2018 yılı itibariyle dünya genelinde 6,600 çalışanı bulunmaktadır ve yıllık cirosu yaklaşık 2.3 milyar ABD$’dir. Sayısı 2,400’ü aşan patentimiz, su kullanımında kaynak tasarrufu konusunda Kurita’nın yenilikçi yaklaşımının kanıtıdır.

 

Kurumsal Felsefe.

“Suyun özelliklerini inceleyip, su konusunda uzmanlaşıp, ancak bu yolla doğa ve insanın uyum içinde olduğu bir ortam yaratabiliriz.”

Suya yeni değerler ve işlevler katmak için çabalayarak,

Doğal çevrenin korunması ve kaynakların etkin kullanımı gibi küresel gereksinimlere yanıt vererek
topluma büyük katkılar sağlayarak
Kurumsal felsefemizi yaşama geçirecek ve topluma katkıda bulunacağız.

 

Kurumsal Vizyon.

“Su ve Çevre Yönetiminde Gelişmiş Bir Şirket olmak.”
En son teknolojilerimiz, yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimizle su yönetimindeki başarımızı daha da ileri götürecek ve uygun kalitede suyun ihtiyaç duyulan her yerde, her zaman ve istenen miktarda temin edilmesini sağlayacak “ileri yönetim” aşamasına geçeceğiz.

Aynı şekilde hizmet yelpazemizi de daha da genişleterek, müşterilerimizin daha fazla emniyet, daha yüksek verimlilik ve daha düşük çevresel etki gibi beklentilerine yanıt verecek ve bu anlamdaki yükümlülüklerini yerine getirmelerinde destek olarak bir yandan müşterilerimizin bize olan güvenini haklı çıkaracak bir yandan da kurumsal olarak büyümemize devam edeceğiz.

Dünyanın geleceğini şekillendiren nedir?

Tutkumuz yapmaktır, uzmanlığımız mühendisliktir.Bugün yaptığımız her işi yarınının sorumluluklarının bilinciyle yapıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazemiz

Ferrolix®

Kurita

Ferrodor ®

Kurita

Cetamine®

Kurita

Ferrofos®

Kurita

Turbodispin®

Kurita

Osmotech®

Kurita

Korrodex®

Kurita

Ferrocid®

Kurita

Ferrolin®

Kurita

Kuritherm®

Kurita

Metaqua®

Kurita

Perglutin®

Kurita
Top